Kampanijne 17


Jakie jest podobieństwo między WKP(b) w latach ’30-tych XX w. a PiS w pierwszej dekadzie XXI w. ?

„Elastyczność” językowa, pojęciowa i sojuszowa – bolszewicy sowieccy dla oczekiwanego sukcesu wymogli na Komunistycznej Partii Niemiec tamtego czasu wspólny z nazistami front parlamentarny i uliczny przeciwko socjaldemokratom czyli wg WKP(b) ‚socjal-faszystom’.

Dzisiaj PiS żeby tylko uciułać głosy po Siekierowym stanie na głowie, i powie wszystko wszystkim. Klasyk Jarosław głosi swoje ale ma również własnych janczarowych pożytecznych idiotów jak europoseł Marek Migalski, któren ogłosił był dziś w tevałen24 iż:

„Inkarnacją postkomunizmu jest środowisko skupione wokół  Bronisława Komorowskiego”

Czy wolno być debilem? Wolno. Czy wolno to głosić publicznie? Wolno. Czy za debilizm powinno się opłacać z państwowej kiesy? Nie ma takiej, kurwa, opcji – a w Polsce jest.

A teraz będę wieszczył, odurzony antybiotykami, naparami i oparami: stawiam iż wygra Jarosław. I dobrze, bowiem to utoruje drogę do dużego skoku dla PiSu w przyszłych wyborach parlamentarnych, i zdobycia przez nich władzy w koalicji albo z PSLem, które dla korytek sprzeda się każdemu, albo z odnowionymi socjalistami od Siekierowego.

I dopiero, kurwa, wtedy wszystkie te jelenie, które dziś jak nakręcone powtarzają mantry o wielkości Lecha „Eagle Has Landed” Smoleńskiego, o testamencie jego, o przemianie samego Jarosława – zobaczą prawdę, przypomną sobie jakiej Polski im zabrakło. I wtedy dupa ich zaboli.

Ale wtedy to już nie będzie mój problem, i nie będzie to moje zmartwienie.

Ach, i gdyby ktoś się przejmował, że za Bronkiem agituję – soraski, kotaski, ale nie ma takiego kandydata, któren godzien mojej agitacji – ja zwyczajnie nie znoszę kłamliwych sqrvysynów z PiSu. Jak i z każdej partii, opłacanej z moich pieniędzy.

..

sorry za jakość, ale z knajpy grane, albumowa wersja jest ładniejsza

2 responses to “Kampanijne 17

  1. no Panie, każdy ma prawo do gadania największych durnot, tylko czemu dziennikarz moderujący dyskusję łyka taki bełkot jak gęś kluski? siedzi przed nim facio o charakterze sprzedajnego fałszywca, kłamie aż dzwoni, a dziennikarz udaje że sprzedaje widzom ważny komunikat… kurwa mać, jak można cokolwiek z tym krajem zrobić skoro każdemu wolno publicznie kłamać?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s